Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc w Mam Talent 2010. Jurorzy prawie płakali (wideo)

Utworzony przez STYX, 12 września 2010 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Madziu wiedzieliśmy, że niezła z Ciebie artystka;))) jesteśmy wzruszeni śpiewem oraz zafascynowani Twoim pięknym głosem.zyczymy Ci sukcesów;*** rodzina Bartników z Kiełczewic.ps trzymamy kciuki.pozdrawiamy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śliczności szczęścia Magdo a jaki ma tytuł wykonywanej przez Magdę piosenka ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu pięknie śpiewasz. Dzisiaj caly dzień slucham Ciebie, Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu slicznie spiewasz ,bardzo sie wzruszylam ,sluchalam cie kilkakrotnie i za kazdym razem mialam łzy w oczach Gratylacje bede za ciebie trzymac kciuki, w nastepnej edycji. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
śliczności szczęścia Magdo a jaki ma tytuł wykonywanej przez Magdę piosenka ??
Nie, Nie załuję - Edyta Gepert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu slicznie spiewasz ,bardzo sie wzruszylam ,sluchalam cie kilkakrotnie i za kazdym razem mialam łzy w oczach Gratylacje bede za ciebie trzymac kciuki, w nastepnej edycji. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu ślicznie aż się popłakałam gratuluję i życzę dalszych sukcesów pozdrawiamy Cię z całą rodzinką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu Gratuluję ja i moja mama jesteśmy z Tobą. Ja też śpiewam ale takiego głosu jak Ty to nie mam , a chciałabym mieć .Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i życzymy ci z całego serca sukcesu i kariery piosenkarki. My z pewnośćią będziemy głosować właśnie na Ciebie.Pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo podoba mi się jak śpiewasz oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu nie mogę przestać cię słuchać nagrałam ciebie i non stop teraz u mnie leci jak śpiewasz , jesteś cudowna łzy płyną mi same po policzkach jesteś słoneczko wielka i wielkie ukłony dla twoich rodziców.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepięknie Madziu aby tak dalej nawet mój mąż płakał razem zemną życzymy dalszych sukcesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwyczajnie zjadła ją trema,zaśpiewała tak jak by miała się za chwile rozpłakać,to było żałosne,nawet dokońca nie obejżałem,taki szit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczym zaczniesz oceniać innych naucz się poprawnie pisać: obejRZałem.Z ciebie to dopiero szit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje Madziu xD oby tak dalej !!! trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ela' date='12 wrzesień 2010 - 16:09 ' timestamp='1284300557' post='345651'] lekka przesada z tym płaczem, za to płacą Foremniak i Chylińskiej, ładniejszy glos miała dziewczynka z poprzedniej edycji! mnie nie zachwyciło, zwyczajnie zaśpiewała Prawdopodobnie nie znasz się na śpiewie, ani na głosie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego są ludzie którzy tak krytycznie potrafią oceniać innych! Szit - piszę do ciebie. Ciekawy jestem z jakim talentem ty (nie piszę TY z dużej litery bo na to nie zasługujesz) byś wystąpił. Ja uważam że ta dziewczynka ma duży potencjał, a że była zestresowana to chyba nikogo nie powinno dziwić!!! Bynajmniej jak dla mnie ma szansę coś osiągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty ~xxx~ lepiej się na forum nie wypowiadaj, bo jak widzę o muzyce nie masz żadnego pojęcia! Dziewczynka ma duży potencjał i trzeba jej tylko trochę nauki. A wszystko jest przed nią. Żebyś czasem nie próbował iść na jej koncert w przyszłości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu, nie wiem czy to przeczytasz ale wiedz że bardzo mi się podobało (i nie wierz w te pierdoły co niektórzy piszą) i wiedz że czekamy na Twój następny występ z niecierpliwością. Tylko może spróbuj zaśpiewać coś weselszego. Z Twoim głosem pewnie ze wszystkim sobie poradzisz - pozdrawiam i życzę powodzenia Damian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś weselszego? dla takiego extra głosu coś mocnego. brakowalo mi mocnego podsumowania występu. Jakis dobry utworek cos w stylu ani gogoli w polfinale rok temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała, jesteś WIELKA! dużo szczęścia Ci życzę z całego serducha! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...